Poděkování Nadaci ČEZ

3. 7. 2023

Touto cestou bychom rádi poděkovali nadaci ČEZ , která nám díky projektu s názvem Zaměstnanecké granty 2023, poskytla štědrý finanční dar ve výši 50 000 Kč. Díky nadaci ČEZ jsme mohli nakoupit sportovní hadice ( 3 kusy typu B 65, 20 metrů a  kusy typu C 62, 20 metrů) pro kategorii dorost. Tato kategorie, nám v dnešní době připadá nejnáchylnější k problémům, k trávení volného času beze smyslu a špatnému chování v důsledku, že pro tuto kategorii není moc velká možnost aktivně tráveného času. Tím také často dochází k problémovému chování dorostenců, které s sebou často nese protizákonné chování. Náš sbor má v tuto chvíli velký počet dorostenců, které hasičský sport baví a díky příspěvku nadace ČEZ, mají kvalitní materiál. Díky výši poskytnutého daru od nadace ČEZ, jsme také mohli pořídit časomíru S 150 včetně kabelů a startovací pistole, a to nejen pro naše dorostence, ale pro všechna družstva, která v současné době reprezentují náš sbor. Díky časomíře hasičský sport naše soutěžící baví více, jelikož vidí časy útoků, což je pro ně motivace k lepším výsledkům. V současné době náš sbor reprezentuje 8 družstev, a tento finanční dar od nadace ČEZ nám velmi usnadní a pomůže při tréninkách a soutěžích. Tímto chceme ještě jednou velmi poděkovat nadaci ČEZ za jejich podporu spolků, které pomáhají dětem trávit volný čas smysluplně. Bez této pomoci od nadace ČEZ by bylo velmi složité tento materiál pořídit.