13.1. První kroužek - sál radnice, rozcvička, protažení, posilování, pohybové aktivity, hry.

20.1. Druhý kroužek - využili jsme mrazivého počasí předchozích dnů a uspořádali kroužek na zamrzlém kalu na návsi. Děti si donesly brusle a vedoucí zajistili osvětlení plochy a teplý čaj. Překážky i štafety jsme použili i tak. Hlavní náplní byly samozřejmě ale hry.

27.1. Třetí kroužek - opět řádění na ledové ploše pod vedením Ládi a Vlastíka.

10.2. Pátý kroužek - sál radnice, pravidla pohybu na přírodním ledu, záchrana při prolomení, pohybové aktivity.

17.2. Šestý kroužek - sál radnice, kruhový trénink, uzlování, posilování, topografie, technické prostředky, zapojování hadic, hra na závěr.

24.2. Sedmý kroužek - sál radnice, štafety, sprinty, posilování, hra.

10.3. Osmý kroužek - sál radnice, rozcvička, posilování, štafety, principy evakuace, nasazování koše na savici,  přeskakování, hra na závěr.

17.3. Devátý kroužek - zbrojnice, rozdělení do družstev, trénink požárního útoku na "sucho", teorie a pravidla příslušné disciplíny.

24.3. Desátý kroužek - sál radnice, rozcvička, štafety, zapojování hadic, hra.

31.3. Jedenáctý kroužek - sportovní areál, rozcvička, rozdělení družstev, nácvik požárního útoku bez vody.

7.4. Dvanáctý kroužek - sál radnice, rozcvička, posilování, překážková dráha.

8.4. Sběr papíru - jako již tradičně byl na jaře uspořádán sběr papíru v obci. Soptíci svezli, roztřídili a odevzdali do sběrných surovin celkem 1278kg papíru.

21.4. Třináctý kroužek - netradičně pracovní - mimořádný svoz papíru z farmy, pomoc při úklidu na sále pod jevištěm. Zbrojnice - výuka nových topografických značek, testování klouzačky a houpaček na zahradě.

28.4. Čtrnáctý kroužek - zbrojnice - individuální trénink na sucho - proud, troják, koš, teoretická výuka - strojník junior, preventista.

5.5. Patnáctý kroužek - sportovní areál - nácvik požárního útoku, sestava na sobotní soutěž.

6.5. Memoriál Josefa Průška v Nové Vsi - Přípravka neměla bohužel ve své kategorii s kým poměřit síly ale i tak předvedla solidní výkon. V kategorii mladších B tým i přes bleskurychlé vyřešení komplikací na rozdělovači obsadil 4. místo ale A tým s časem 26.59 své kategorii jasně dominoval.

12.5. Šestnáctý kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku, sestava na sobotní BP.

13.5. 1.soutěž v rámci Boleslavského poháru v tomto roce v Dlouhé Lhotě. Starší kategorii se přes velkou marodku nepodařilo sestavit ale reprezentovaly nás dva týmy mladších. První z nich se umístil na šestém místě s časem 34,93 a druhý na devátém místě s časem 36,77 z 16ti družstev. Přípravka musí na rychlosti ještě zapracovat, s časem 63s obsadila tentokrát poslední 4.místo.

19.5.Sedmnáctý kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku.

26.5. Osmnáctý kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku, sestava na sobotní BP.

27.5. 2. soutěž v rámci BP - tentokrát na domácí půdě v Chotětově. V kategorii starších jsme obsadili 7.místo z 13. Mladší "A" vybojovali stříbro, "B" bronz a "C" tým 11.místo z 18. Pokus přípravky byl po uvolnění koše v kádi klasifikován jako neplatný a skončili tedy poslední.

9.6. Devatenáctý kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku, sestava na sobotní okrskovou soutěž.

10.6. Okrsková soutěž - Bezno - Jako jediný tým se přijel s námi poměřit kolektiv starších dětí z Všelis. Zranění jejich proudařky při druhém pokusu však neumožnilo dokončit pokus a vyhlášen vítězem byl náš tým. Děti mladší neměly ve své kategorii soupeře a tak obsadily první tři místa v pořadí "A" "B" "C". Přípravka taktéž byla ve své kategorii osamocena.

Informace ke Stanování dětí 2017:

Blíží se nám termín letošního stanování a tak přikládám pár informací k průběhu akce :Stanování 2017.doc

Zde přikládám formulář k vytištění:

Souhlas o zdravotní péči 2017.doc

Jelikož i letos budeme mít jednotná trička, jednak z důvodu lepšího rozpoznání na výletech a také jako památku na akci, prosím Vás o sdělení velikosti dle přiložených tabulek. Informaci opět zapsat na zadní stranu Souhlasu o zdravotní péči.

online-textil-rozmery-tricko-detske-classic-1.pdf

online-textil-rozmery-tricko-basic-20.pdf

online-textil-rozmery-tricko-damske-pure-13.pdf

Přihlášení zájemců, platba a dodání dokumentů do 30.6.2017. (pro včasnou rezervaci lodí, stravy, dopravy, objednávku triček atd.)

Pro jakékoliv informace jsem k dispozici na tel. 604994416 (J.Krmenčík)

Fotogalerie posledního ročníku:

16.6. Dvacátý kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku, sestava na sobotní soutěž BP v Kosmonosech.

17.6. BP Kosmonosy. Vynikající výkon starších zajistil vítězství ve své kategorii. Mladším týmům se nepodařilo tolik vyrovnat s protivětrem a obsadili 10.(A) a 11.(B) místo. Přípravce opět vypadl koš a byli s neplatným pokusem klasifikováni jako poslední.

23.6.Dvacátý první kroužek - sportovní areál- nácvik požárního útoku, sestava na sobotní domácí soutěž BP.

24.6. BP v Chotětově. Starší 6.místo, Mladší "B" 4.místo, "A" 13.místo, "C" 21.místo. Přípravka s vynikajícím časem 28,12 slavila vítězství ve své kategorii.

6.8-11.8. Stanování dětí - jako každoročně jsme v místním sportovním areálu vytvořili rozlehlé stanové městečko a spolu s oddílem dětí ze Semčic tu strávili týden plný výletů, her a zábavy. Opět jsme navštívili park Mirákulum, vlakem se dopravili do Ústí nad Labem kde jsme si prohlídli místní ZOO a lanovkou se svezli k místní rozhledně Větruši, ke konci týdne pak zdolali část řeky Jizery na raftech. Mezitím hráli hry v táboře, vytvořili si improvizované kino, drželi noční hlídky a služby v kuchyni.

1.9. Dvacátý první kroužek - sportovní areál, po prázdninovém lenošení opět oživení práce s hasičským materiálem, sestava na sobotní BP.

2.9. BP v Březně jsme absolvovali s těmito výsledky : přípravka 5.místo, mladší A 12-13.místo, B 7.místo, starší 9.místo.

8.9. Dvacátý druhý kroužek - sportovní areál - nácvik požárního útoku, sestava na sobotní BP.

9.9. BP  Kosořice. Na poslední letošní soutěži BP jsme obsadili tyto pozice: Starší 10.místo, mladší A 2.místo B 3.místo, přípravka 2.místo. Jelikož to byl poslední závod sezony, proběhlo i celkové vyhlášení což pro nás znamenalo 10.místo starších z 14, 4. a 5.místo mladších z 22 a 3.místo přípravky ze 7.

15.9. Dvacátý třetí kroužek - vzhledem k počasí jsme zůstali v hasičské zbrojnici a procvičovali znalosti technických prostředků a topografických značek. Využili jsme ke hře i místní dvorek s klouzačkami.

22.9. Dvacátý čtvrtý kroužek - sportovní areál, trénink na 60m přes překážky.

29.9. Dvacátý pátý kroužek - po přesunu vozidly do Plazů jsme natrénovali 60m přes překážky přímo na místě zítřejšího závodu.