5. 1. 2018

Vedoucími pro rok 2018 jsou p. Krmenčík Jaroslav  a p. Urban Martin.

1.soptík Weberová Vanessa

39.soptík Dufková Jana

Začátek kroužků vždy v pátek v 17hod

Nepřítomnost dětí prosím omlouvat předem na 604994416

19.1. První kroužek - sál radnice, štafety, pohybové hry, posilování, opičí dráha.

26.1.Druhý kroužek - zbrojnice, uzlování, názorné ukázky řešení krizovích situací, zdravověda.

2.2. Třetí kroužek - sál radnice, štafety, posilování, uzlování, kolektivní hra.

9.2.Čtvrtý kroužek - sál radnice, zapojování, uzlování, hry.

16.2.Pátý kroužek - sál radnice, pohybové hry, topografické značky, uzlování.

17.2. Uzlování Dobrovice - dobrovolníci z našich řad se zúčastnily memoriálu B. Buriánka v uzlování. Po delší odmlce jsme opět vyrazili do tamní sokolovny a i přes snahu všech zúčastněných nikdo na dobré umístěný nedosáhl. Snaha se ovšem cení a zkušenosti jistě zúročíme v příštím roce.

23.2. Šestý kroužek - sál radnice, pohybové hry, příprava sálu na dětské maškarní.

2.3. Sedmý kroužek - díky dlouhodobému mrazivému počasí jsme využili opět zamrzlý kal a kroužek proběhl na bruslích. Pohybové hry a štafety doplnil i hokejový zápas.

16.3. Osmý kroužek - požární zbrojnice - soutěž v tvořivosti na téma hasiči, práce ve skupinách, podpora spolupráce, improvizace.

23.3. Devátý kroužek - sál radnice, pohybové hry na téma pohyb v zakouřeném prostoru, principy, spolupráce, hlasová navigace .

6.4.Desátý kroužek - roznášení letáků s upozorněním na plánovaný sběr papíru, železa a elektrospotřebičů v obci.

14.4. Sběr papíru - brigáda

20.4. Jedenáctý kroužek - první venkovní nácvik, sportovní areál, požární útok.

27.4. Dvanáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu.

4.5. Třináctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu, stanovení sestavy na sobotní soutěž.

5.5. - Memoriál Josefa Průška - Nová Ves u Bakova

11.5. Čtrnáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu, stanovení sestavy na sobotní soutěž.

12.5. BP - Dlouhá Lhota - přípravka 2/3, starší 6/12, mladší A 2/19, mladší B 3/19.

18.5. Patnáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu, stanovení sestavy na nedělní soutěž.

19.5. Výlet do IQlandie v Liberci. V sobotu ráno se zájemci z řad dětí sešli na vlakovém nádraží odkud se pokračovalo s několika přestupy do Liberce. Po doražení do cíle byly děti rozděleny do skupin a samotnou prohlídku absolvovaly samy. Kolem jedné hodiny jsme se sešli v místní restauraci na oběd a poté pokračovala opět prohlídka. Během ní děti vyplňovaly připravené pracovní listy s tématy které měly možnost při exkurzi vidět. Při zpáteční cestě vlakem pak proběhlo vyhodnocení a nejpilnější skupiny byli odměněny. Při návratu kolem 19.hodiny si děti opět přebraly rodiče na nádraží.

20.5. Memoriál Semčice - přípravka 1/2, mladší "A" 1/10, mladší "B" 5/10, starší 6/8

1.6. Šestnáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu.

8.6. Sedmnáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu, stanovení sestavy na nedělní soutěž.

10.6. BP Kosmonosy - přípravka 3/4, mladší "A" 7/18, mladší "B" 8/18,starší 8/11

15.6. Osmnáctý kroužek - nácvik požárního útoku ve sportovním areálu, stanovení sestavy na sobotní soutěž.

16.6. BP Chotětov - přípravka 3/4, mladší "A" 2/17, mladší "B" 17/17,starší 3/11